AUTO JUNEK, s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Prodej vozů

Vážený zákazníku,

dobře víme, že výběr nového vozu není záležitostí na pět minut. Koneckonců od něj plným právem očekáváte, že Vám bude léta spolehlivě sloužit k naprosté spokojenosti. Proto jsme připraveni plně se věnovat Vašim dotazům a přáním, v klidu a pohodě vše projednat, vysvětlit, předvést.

 

Ptáte se, co pro Vás můžeme ještě udělat dalšího? Na kterýkoli vůz, který si u nás ke své maximální spokojenosti určitě vyberete, Vám nabídneme nejvýhodnější způsob financování a havarijní i povinné pojištění, případně vezmeme Váš starší vůz na protiúčet.

Navíc Vám pomůžeme vybrat vhodné doplňky, ať už jde o autorádio, nadstandardní mechanické nebo elektronické zabezpečení, hands free sadu, kola z lehkých slitin a spojler, střešní nosič či tažné zařízení, nebo jen praktickou nepropustnou podložku do zavazadlového prostoru. Na výběr máme kompletní sortiment značkového příslušenství.

Při koupi nového vozu Vám nabídneme za Váš ojetý vůz na protiúčet nejlepší možnou cenu. Stačí předložit velký technický průkaz, řádně vedenou servisní knížku a přistavit automobil do servisu k prohlídce. Naši technici vůz důkladně zkontrolují, prověří veškeré funkce a budou Vás informovat o stavu a vyčíslí nutné náklady na další provoz a opravy. Na základě této prohlídky, za kterou zaplatíte zhruba 990 Kč, Vám potom vypočítáme aktuální cenu Vašeho ojetého vozu. Pokud se následně rozhodnete vůz na protiúčet skutečně poskytnout, dostanete peníze za prohlídku samozřejmě zpět. A pokud ho budete chtít prodat raději někde jinde, jsou pro Vás získané informace významnou výhodou při jednáních.

Těšíme se na Vaši návštěvu                         

Roman Puš, vedoucí prodeje vozů