AUTO JUNEK, s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER PHEV - Design

 

Design modelu Mitsubishi Outlander PHEV je ovlivněn snahou inženýrů zdokonalit požitek z využívání automobilu s ekologickým, elektrickým pohonem při zachování designového jazyka značky Mitsubishi.

 

 

Důraz byl kladen na praktičnost, každodenní využitelnost, bezpečnost, komfort, kvalitu a propojení sportovní minulosti značky a čistoty ekologického pohonu. Jeho aktivní design s nádechem kvality jej předurčuje ke každodennímu využití.


Exteriér

Čistý styl ohlašuje příchod nové éry. Exteriér Mitsubishi Outlander PHEV je vyjádřením dynamiky s kombinací elegance a čistoty, které podtrhují jeho hybridní původ. Přední chromovaná mřížka chladiče spolu s chromovanými vnějšími klikami dodává pocit uhlazené elegance a 18" kola z lehkých slitin obohacují design ve spodních partiích karoserie.

Přední parkovací senzory

Disk z lehkých slitin 18″

Elektricky ovládané 5. dveře

Zadní rozšířený nárazník

Chromované kryty klik dveří

Boční prahové spojlery s chromovou lištou

Interiér

Poznejte oázu pohodlí a kultivovanosti, kde potěšení z jízdy umocňuje velkorysý prostor pro nohy, nové prvky komfortní výbavy a zcela mimořádné ticho ve vozidle. Sedadla jsou pečlivě čalouněna vysoce kvalitními materiály, přičemž zadní sedadla dělená v poměru 60:40 kdykoli snadno sklopíte v závislosti na tom, kolik nákladu potřebujete převézt. Cestování v Mitsubishi Outlander PHEV Vám zpříjemní např. dvouzónová automatická klimatizace, vyhřívaná kožená sedadla či špičkové ozvučení Rockford Fosgate®.

Osvětlení voliče jízdních režimů

Prostorný 5místný interiér

Uložení nabíjecího kabelu

Podlahové osvětlení

Tlačítka režimů dobíjení

Sada sportovních pedálů

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ