AUTO JUNEK, s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI LANCER SPORTSEDAN - DESIGN

NAVRŽEN PRO VÁS

Lancer Sportsedan je vozem, u něhož nemusíte volit mezi podstatou a stylem. Za skvělým zevnějškem najdete prostornou kabinu pro pět dospělých osob. Křivka palubní desky podporuje dojem prostoru a zavazadlový prostor je díky sklopnému zadnímu opěradlu dělenému v poměru 60/40 připraven postarat se o nároky Vaše i Vaší rodiny. 

 

 

Už první pohled na Lancer Sportsedan Vám prozradí vše, co potřebujete vědět: je to vůz se sportovním duchem, který nesplyne s davem a o svém majiteli vypovídá jen to nejlepší. Je tak sportovní a dynamický, že vypadá, jako by byl v pohybu, i ve chvíli, kdy je jen zaparkovaný.


EXTERIÉR

Přední část karoserie Mitsubishi Lancer Sportsedan se žraločí tlamou a hluboko zapuštěnými reflektory přitáhne spoustu pohledů, stejně jako dlouhá kapota s přední mřížkou ve stylu stíhačky. Tyto ostré rysy plynule pokračují vysokými boky vozu, úzkou linií oken a jsou zakončeny zavazadlovým prostorem a koncovými světly s designem, který vyvolává dojem neustálého pohybu. Ať se díváte odkudkoli, Mitsubishi Lancer Sportsedan je široký v ramenou, posazený nízko na zemi a plný síly.

Dynamická přední maska

Disky kol z lehkých slitin 18" 

Disky kol z lehkých slitin 16"

Elektricky ovládaná zrcátka s ukazateli směru jízdy

Zadní sdružená světla

Zadní spojler - velký sportovní

Interiér

U Mitsubishi Lancer Sportsedan nemusíte volit mezi podstatou a stylem. Za štíhlým a skvělým zevnějškem najdete prostornou kabinu pro pět dospělých osob. Křivka palubní desky podporuje dojem prostoru a zadní zavazadlový prostor je díky sedadlům sklopným v poměru 60/40 připraven postarat se o nároky Vaše i Vaší rodiny. Materiály použité v interiéru byly vybrány tak, aby skvěle vypadaly nejenom dnes, ale i po mnoha letech používání vozu.

Osvětlené prahové lišty

Kůží obšitý volant s ovládáním autorádia

Hliníkové sportovní pedály

Sportovní hlavice řadicí páky

USB vstup na středové konzole

Přístrojový panel s barevným LCD displejem