AUTO JUNEK, s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI LANCER SPORTBACK - DESIGN

NAVRŽEN PRO VÁS

Lancer Sportback je vozem, u něhož nemusíte volit mezi podstatou a stylem. Za skvělým zevnějškem najdete prostornou kabinu pro pět dospělých osob. Křivka palubní desky podporuje dojem prostoru a zavazadlový prostor je díky sklopnému zadnímu opěradlu dělenému v poměru 60/40 připraven postarat se o nároky Vaše i Vaší rodiny. 

 

 

Už první pohled na Lancer Sportback Vám prozradí vše, co potřebujete vědět: je to vůz se sportovním duchem, který nesplyne s davem a o svém majiteli vypovídá jen to nejlepší. Je tak sportovní a dynamický, že vypadá, jako by byl v pohybu, i ve chvíli, kdy je jen zaparkovaný.


EXTERIÉR

Dlouhá kapota a prudce se svažující čelní sklo představují schopnosti modelu Lancer Sportback přinášet na silnici vzrušení. Dojem je ještě více podtržen jeho širokým postojem. A mřížka chladiče inspirovaná proudovými stíhačkami je dalším akcentem této zprávy – Lancer Sportback žije pro otevřenou silnici.

Dynamická přední maska

Disky kol z lehkých slitin 18" 

Disky kol z lehkých slitin 16"

Elektricky ovládaná zrcátka s ukazateli směru jízdy

Zadní sdružená světla

Designový kryt spodní části zadního nárazníku

INTERIÉR

Skvělý styl a inteligentní funkce se spolu v interiéru vozu Lancer Sportback výborně snoubí, od sportovního dvojitého oblouku nad hlavními přístroji k otočným ovladačům větrání. Ve skutečnosti jsou všechny ovládací prvky tak pečlivě umístěné, aby Váš život co nejvíce usnadnily. Základna čelního skla je umístěna daleko vpředu pro vyvolání pocitu ohromujícího prostoru a světla a je doplněna oblou přístrojovou deskou.

Dvojité dno v zavazadlovém prostoru

Hliníkové sportovní pedály

Zadní sedadlo dělené v poměru 60:40

Kůží obšitý volant s ovládáním autorádia

USB vstup na středové konzole

Přístrojový panel s barevným LCD displejem